Pruszków - wywóz gruzu i nieczystości

Odpady towarzyszą nam niemal każdego dnia. W niektórych jednak sytuacjach mogą one posiadać nietuzinkowy kształt, a nawet ważyć o wiele więcej niż standardowe, które lądują w workach. Mowa o odpadach budowlanych i gruzie, które stanowią największy procent pozostałości po remoncie czy budowie. Często stanowią one problem, jednak jak się okazuje firma taka jak nasza świetnie sobie z tym radzi. Działamy na terenie Pruszkowa i okolic.

Porządek na placu budowy to podstawa

Nagromadzonych odpadów budowlanych nie należy wrzucać do jednego pojemnika, zwłaszcza lokalnego. Zalecanym rozwiązaniem jest ich segregacja, zwłaszcza jeśli podczas prac remontowych specjaliści korzystali z różnego rodzaju substancji szkodliwych. Wówczas gruz powinien zostać zutylizowany we właściwy sposób. Nasza firma oferuje wynajem kontenerów, które są do tego przeznaczone.

Wszelkie odpady budowlane, które nagromadziły się w czasie prac najlepiej podzielić na substancje toksyczne, tworzywa sztuczne, gruz, odpadki szklane, papiery i kartony, a także pozostałe śmieci wielkogabarytowe.

Co zrobić z gruzem?

Tego rodzaju odpadów budowlanych gromadzi się najczęściej najwięcej. Wynajęty kontener na gruz pozwoli na składowanie go w jednym, bezpiecznym miejscu. Gdy zostanie on napełniony, firma go odbierze, a wszystkie śmieci zostaną w prawidłowy sposób zutylizowane. Na wynajem specjalnego kontenera na gruz warto zdecydować się na samym początku rozpoczęcie prac budowlano-remontowych. Wyburzanie ścian, skuwanie tynków czy starych płytek to pierwsze z zadań, które pracownicy podejmują na placu budowy, a jak wiadomo to te czynności generują spore ilości gruzu oraz innych odpadów poremontowych. Samodzielny wywóz takich śmieci może być nie tylko problematyczny, ale i kosztowny. W ofercie naszej firmy znaleźć można kontenery o różnej wielkości i pojemności, które z pewnością będą dostosowane nie tylko do Państwa oczekiwań, ale też wymagań prac, które będą lub zostały wykonane. Niekiedy okazuje się, że na jeden plac budowy potrzebnych jest więcej niż jeden kontener na gruz. Nasza firma dostarczy je bez problemu pod wskazany przez Państwa adres w Pruszkowie lub okolicy.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania

hCaptcha